AQS&AZM

Strona sojuszu AQS&AZM : Wszyscy za Jednego albo NIC

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-03-19 22:21:04

izolda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 3
Punktów :   

coś do śmiechu :)

CIĄŻA POZAMACICZNA

Link 26.02.2009 :: 13:32 Komentuj (7)
Zdaję sobię sprawę, że pewnie jest to prowokacja ale nie mogłam się powstrzymać Wink

POST NA FORUM:
Ostatnio współżyłam z moim chłopakiem bez odpowiedniego zabezpieczenia. Teraz (po 4 miesiącach od tego zdarzenia) zauważyłam małego guza pod kolanem. Czy może to być ciąża poza maciczna??!! Proszę pomóż!!!

FORUM ekhm...:
***obawiam sie ze tak, medycyna zna takie przypadki, udaj sie do lekarza niech skieruja Cie na amputacje ngi wtedy bedziesz miec pewnosc ze to nie jest ciaza mozamaciczna

***mózg ci po prostu opadł

***A jak dzidziuś dojrzeje to Ci wyjdzie nosem. życze zdrowego malucha

***pewnie pod drzewem i kleszcz cie zapłodnił

***słuchaj...ty sprawdź teraz pod drugim kolanem bo jak tam też jest guz to jak nic bliźniaki bedą ... Jarek i Lecha albo Marcin i Rafał

[podesłała edka - dzięki Wink)))]



RYBIA CIĄŻA

Link 25.02.2009 :: 14:08 Komentuj (14)
POST NA FORUM:
czy zajmowanie się rybkami w czasie ciąży może jakoś szkodzic, z góry dziękuje za odpowiedzi

FORUM SPIESZY Z POMOCĄ:
***Tak. Moze powaznie zaszkodzic rybkom.

***Oczywiście że może, ani nie myśl o zajmowaniu się nimi bez założenia uprzednio rękawic ochronnych i maseczki na twarz! A najlepiej wylej rybki do klozetu a akwarium oddaj na stłuczkę szklaną, roślinami mozesz użyżnić ogródek. Przecież nie chcesz aby Twoje dziecko urodziło się ze skrzelami?!

***owszem, rybki w ciązy sa wyjątkowo wrażliwe i można im zaszkodzić

***niestety grozi to urodzeniem syrenki

[podesłała Ruda Paskuda - dzięki Wink)))]



LEWITUJĄCE PLEMNIKI

Link 22.02.2009 :: 19:42 Komentuj (20)
POST NA FORUM:
mam pytanie. proszę o pomoc. lezalam z moim chlopakiem na lozku i uprawialismy petting. lezelismy w odleglosci od siebie. mial wytrysk ale nie sadze, zeby z takiej odleglosci na mnie poleciala kropelka. z reszta mial palec wlozony do mojej pochwy wiec chyba zabezpieczyl wejscie tam. zabezpieczył? pozniej poszedl umyc rece dokladnie mydlem i znowu wkladal mi tam palca. czy moge byc w ciazy? strasznie sie boje ;/

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***Tak, z pewnością jesteś w ciąży. Plemniki potrafią lewitować, latać i w ogóle takie inne cuda wyprawiać.

***Widzicie jacy l;udzie sa glupi?? Wydaja kupe kasy na to, zeby sie zabezpieczyc, a tu wystarczy tylko palca wlozyc i po klopocie. Moze nie zawsze wygodnie, ale ile sie zaoszczedzi

***W sumie można by było jeszcze z tamponem poeksperymentować... albo zkorkiem od wina...

***Albo betonu zalać, problem z głowy z antykoncepcją na dłuższy czas... Ale kto wie, plemniki pewnie przez ciało przenikają więc pewnie i to nic nie da...

[podesłała smerfetka, która też udzielała się na tym forum Wink - dzięki Wink)))]



OBJAWY CIĄŻY

Link 12.02.2009 :: 20:22 Komentuj (Cool
POST NA FORUM:
czy objawem ciazy moga byc nagle wymioty biegunka i straszne dusznosci??? kochamy sie co tydzien od 2 miesiecy...

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***objawem ciazy jest pozytywny wynik testu ciazowego

***oj czuje że będą bliźniaki

***masz grypę żołądkową

[podesłała Karrlajn - dzięki Wink)))



WIRUJĄCE PLEMNIKI

Link 11.01.2009 :: 12:21 Komentuj (16)
POST NA FORUM:
Czy bezpieczne jest pranie razem męskiej i damskiej bielizny? Otóż mam problem. Moim problemem jest obawa przed łącznym praniem (np. w jednej misce, czy tez pralce) bielizny męskiej i damskiej. Boję się, że obecne na męskich slipkach plemniki mogłyby się połączyć w trakcie prania z jajeczkami obecnymi na majteczkach kobiety, która powiedzmy przechodzi owulację. Mógłby się wówczas zupełnie nieoczekiwanie wytworzyć zarodek, który przykleiłby się na majteczki kobiety i ona by je włożyła , po czym zarodek wchłonąłby się do jej wnętrza. Lub inna wersja wydarzeń: plemnik nieoczekiwanie przeniosłby się na majteczki kobiece i po wysuszeniu ożył wędrując potem do jej wnętrza. Co o tym sądzicie? Wg mnie ryzyko jest.

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***ależ możliwe, potem dziecko rozwila sie w pralce a po 9 miesiacach wyjmujesz

***To teraz już wiem czemu w instrukcji mojej pralki piszą, żeby przed uruchomieniem sprawdzić, czy w środku nie ma dzieci

***proponuje założyć prezerwatywe na pralke i do zasobnika nasypać globulek...

***tylko uważaj gdzie potem to pranie wieszasz. jak będzie wisiało w przeciągu, to te odwirowane plemniki mogą podczas porywu wiatru dostać się do twojego ucha, a potem do macicy i ciąża murowana

***przed włożeniem do pralki proponuje dobrze wytrzepać....bielizne i przegonić plemnictwo tam gdzie pieprz.....znaczy pieprzenie rosnie

***plemnictwo maskuje sie jak dobrze wyszkolony oddział ninja- wtapia sie w otoczenie... nie mamy szans

***najpierw domestos, potem wygotować, wywirować i na 3 zdrowaski do pieca

[podesłał(a?) murvini - dzięki Wink))))]



WYCIEKAJĄCE PLEMNIKI

Link 07.11.2008 :: 17:13 Komentuj (13)
Przepraszam jeśli plemnikowe tematy wam już zbrzydły ale po prostu nie mogłam się powstrzymać...

POST NA FORUM:
Miałam zbliżenie na stojąco i plemniki powinne mi wyciec, ale zaraz poszłam na basen i woda wepchnęła mi je do środka. No i niechciana ciąża.

FORUM ekhm...
***tak i wyparły mózg uszami

***zlituj sie Boże nad tą istotą

***bo trzeba był przez kilka minut poskakać na jednej nodze, bez majtek oczywiście i byłoby po sprawie.

***Szczęście że nie stałaś na rękach (do góry nogami), bo mogłabyś się udławić.

***Tak "ciekną" te plemniki, aż dudni.

[podesłała Zołza - dzięki Wink))))]



TAJEMNICZA FAŁDKA ZACIĄŻAJĄCA

Link 26.10.2008 :: 12:35 Komentuj (37)
POST NA FORUM:
Czy jezeli mezczyzna z plemniekiem na palcu dotknal faldki skory pomiedzy
pochwa a odbytem moge byc w ciazy??

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***OCZYWIŚCIE !!! i to napewno bliżniaczej
Kurcze ..tak myślę gdzie tam masz fałdkę ?

***Eeee tam...jak z jednym to moze nie.

***Z jednym plemnikiem? Czy jednym palcem? Bo w takich sytuacjach wszystko jest ważne

***plemnikiem,jak był skurczybyk żywotny to se dopełzł do pochwy

***Przed chwilą sprawdzałam...nie mam tam żadnej fałdki! JA CHCĘ TAKĄ FAŁDKĘ!!

***Istnieje takie prawdopodobieństwo. Tylko czy warto zawracać sobie głowę, skoro bardziej wyglądało by to na cud niż "szcześliwy" traf?

***owszem, jeśli to był palec boży

***czyzby bravo girl podrozalo? o.. mezczyzno z plemnikiem na palcu...ooo....sialala

[podesłała Kasia - dzięki Wink))))]



ZYCIE PLEMNIKA

Link 05.10.2008 :: 02:20 Komentuj (36)
POST NA FORUM:
czy to prawda, ze jesli plemnik ma kontak z powietrzem to od razu obumiera??

FORUM WYJASNIA RZECZOWO:
***jeśli z zepsutym powietrzem to, tak.

***Tak. Najpierw zaczyna strasznie kaszleć, a potem się dusi.

***Nie umiera od razu; trzeba go zawinąć w gazetę tak jak karpia i zostawić na parę godzin

***wedlug przeprowadzonych przeze mnie badan, plemnik pozostawiony na powietrzu zyje jeszcze okolo 7 sekund.Po uplywie wspomnianego czasu, plemnik kladzie sie na plecki, ogonkiem robi papa, nastepnie zwija ogonek w slimaka, przymyka oczka, wydaje ostatnie tchnienie i zamienia sie w komorke jajowa. Komorka ta przez nastepne 3 sekundy turla sie po ziemi po czym eksploduje przechodzac w nicosc.

***Piszecie nieprawdę. Plemnik po wydostaniu się na powierze dostaje skrzydeł i rusza na podbój. Szczególnie duże stężenie latających plemników jest w internatach oraz akademikach. Dziewczyny, zapłodnione przez taki plemnik nazywamy "wiatropylne", nigdy z nikim nic, a ciąża jest.

***I dlatego dobry plemnik to martwy plemnik...

[podeslala Zołza - dzieki Ci jak nie wiem co Wink)))))]

[PS Asiaczek pozdrawia z New York City Smile niestety juz niedlugo wracam do Polski...]



CIAZA Z PALCA

Link 13.08.2008 :: 01:37 Komentuj (1Cool
POST NA FORUM:
Czy moze dojsc do zaplodnienia, np poprzez gdy plemnik dotrze do wnetrza
kobiety? prosze szczerze bo to dla mnie wazne. czy plemniki umieraja
na "powietrzu"

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***ja sobie ten watek wklepie jutro w sygnaurke, jak słowo daje. a naprawe wyglada to tak: onanista siedzi w parku i wraz z wytryskiem wypuszcza miliony plemnikow w
przestrzen. one niczym rycerze odziane w pancerz i broń atakują przydrożne łechtaczki i wolnostojące macice. po czym nastepuje zapłodnienie i tak oto powstaje kolejny człowiek. trzeba sie zaszyć - nie bedzie ryzyka zajscia w niechciana ciaze

[autorka]: jestem chora. tabletek antykoncepcyjnych nie moge brac, na prezerwatywe jestem uczulona. Moj partner wlozyl mi palec. obawiam sie ciazy, bo zycie dziecka moze byc zagrozone. na test za wczes nie

***kobieto ale jak mozesz zadawac pytanie - czy plemnik żyje na powietrzu? wystarczy odrobina wyobrazni - jesli byloby jak mowisz to w ubikacjach koedukacyjnych ciagle mogloby dochodzic do zaplodnien, bo np na desce znalazl
sie przypadkiem porzucony plemnik. jak nie mozesz stosowac zadnej antykoncepcji to niech Ci wklada palec w dni bezplodne. w ogole jaki palec?
jesli to podpucha to brawo. jesli nie, to zeby doszlo do zaplodnienia musialby
miec swieżą sperme na łapie i odrazu wsadzic Ci w pochwe - wtedy moze 1 %
szans - w koncu na prezerwatywach swego czasu pisali - a moze i pisza, zeby
napelnioną gunke trzymac z dala od kobiety.

***tiaaa....ciąża z palca...bardzo niebezpieczne, bardzo...

***a to palcem robi sie dzieci?? nie wiedzialam...ale juz wiem, dzieki;p

***nie umiera. dlatego parner musi umyc dokładnie penisa i jego okolice bo zdjeciu gumki jezeli wytrysk nastapi w recznik a potem kobieta nim potrze o kite to tez moze zajsc

***oczywiscie ze umiera. powietrze jest dla plemników smiertelnie niebezpieczne. Taki plemnik wystawiony na dzialanie powietrza ginie straszna smiercia w
konwulsjach. Male plemniczki sa od dziecinstwa uczone przez dorosle plemniki ze
w razie wytrysku na zewntarz powinny jak najszybciej przeniknac do wnetrza
kobiety. wykorzystuja w tym celu swoje zdolnosci parapsychiczne i przekonuja
mezczyn zeby przeniesli je na palcu do pochwy przez co staja sie bezpieczne moga
zyc dlugimi latami i w koncu po dlugiej wedrowce do jaja kobiety - zaplodnic ja.
wiec poki co nie jestes w ciazy, ale za jakies pare lat gdy skonczy sie odyseja
tych plemnikow przeniesionych na palcu mozesz zajsc w ciaze...

[podeslala Magda - dzieki Wink))))))]



W CIĄŻY Z PALCEM

Link 19.05.2008 :: 19:40 Komentuj (11)
POST NA FORUM:
No wiec...mialem ostatnio dziwna sytuacja...o ktorej opowiedzialem nielicznym i tak naprawde nic sie nie dowiedzialem...Wiec...bylem ostatnio ze swoja dziewczyna i ona bawila sie moim penisem...Oczywiscie skonczylo sie to tak ze dostalem orgazmu spuszczajac sie obok niej...I mialem troszke ubrudzone sperma palec...Po godzinie postanowilem zrobic jej palcowke no i stad moje pytanie...Czy mozliwe zeby ona byla w ciazy ? Ile w koncu te plemniki zyja poza organizmem zywym ? (Wszedzie na forach pisza co innego)
P.S. Dodam ze dziewczyna byla dziewica jesli to ma jakies znaczenie...Prosze oszybko odpowiedz...Z gory dziekuje...

FORUM SZYBKO ODPOWIADA:
***1) A cholera wie.
2) To zależy.

[podesłał Michał - dzięki Smile)))]



MALEJĄCY MÓZG

Link 25.04.2008 :: 16:49 Komentuj (5)
POST NA FORUM:
czy to prawda ze mózg maleje w ciąży? Znowu jesteśmy poszkodowane? tak mówia mi koleżanki.

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***haha,jeśli Ci mózg maleje to dlatego,że słuchasz koleżanek....a może dlatego?

***No pewnie,ze maleje! To jest dowiedzione naukowo! Pod koniec ciąży będziesz bezmózgowcem!!!!!!

***Nic się nie martw, człowiek i tak wykorzystuje tylko do 20% możliwości mózgu. Nawet jak Ci się skurczy o połowę, to będziesz jeszcze miała spory zapas .

***Tobie najwidoczniej nie tylko podczas ciąży

***Kurczy sie i wypada przez ucho.

***Maleje Maleje !!!!!!!!!!!!!! Dlatego po porodzie jak się trzepie głową na boki to chlupocze !!!

***Nie boj sie, w Twoim wypadku to nie zajdzie, bo nie ma na czym. Pozdrawiam

[podesłał Werter - dzięki Smile))]



SEKUNDOWE ZAJŚCIE W CIĄŻĘ Wink

Link 27.01.2008 :: 21:47 Komentuj (5)
POST NA FORUM:
chlopak wszedl we mnie na doslownie 3 sekundy...czy jest mozliwosc ze bede w ciazy?

FORUM WSPINA SIĘ NA WYŻYNY EMPATII:
***Już jesteś w ciąży i to jak sądzę z bliźniakami, powodzenia. Jak będą dwaj chłopcy daj im na imię Lech i Jarosław

***a jaki jest sens wchodzic na 3 sekundy?

***ZRÓB TEST TO SIĘ PRZEKONASZ- TU NIE MA JASNOWIDZÓW

***Jak nie ma jak sa? To ciaza blizniacza



PISTACJOWA CIĄŻA

Link 11.10.2007 :: 00:00 Komentuj (2)
POST NA FORUM:
Napisano, że eksperci dobrerady.info odpowiedzą na moje każde pytanie- otóż mam problem, moja dziewczyna ja coraz więcej czekolady- czy może to oznaczać że jest w ciąży? Kochaliśmy się tylko z użyciem antykoncepcji, ale obawiam się że czekolada może być symptomem ciążowym.Najwięcej je tej z orzeszkami pistacjowymi. Czy to coś oznacza?Eksperci! POMUSZCIE!

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
*** Najbardziej w twym poście niepokoją mnie te pistacje. Jeżeli byłyby to orzeszki laskowe, bądź też fistaszki to ciąża byłaby możliwa zaledwie w 5,96%, jednakże pistacje podnoszą wasze szanse do 98,21%.Pozdrawiam.

*** Polecam kotlety z cebulką

*** jak pistacje to napewno ciaza...

*** jak się całowaliście to całkiem możliwe...

*** całowanie jest bezpieczne, ale tylko przez szybę lub worek foliowy

*** a robiliscie to przez gadu gadu czy skypa ??

*** a moze to ciąża pozamaciczna i trzyma płód w szufladzie ?

*** Diagnozuję: Ciąża pozamaciczna w oku.

[podesłała siano - dzięki Smile))))]



MUZYKA W KRWIOOBIEGU

Link 06.08.2007 :: 00:00 Komentuj (1)
POST NA FORUM:
Witam, jestem w 7 msc i mam takie pytanie. Naczytalam sie o sluchaniu muzyki przez "brzuszek" i o tym, ze fasolka slyszy moj glos i inne odglosy z zewnatrz. Ja bardzo lubie sluchac muzyki przez sluchawki, relaksuje mnie to. Ale czy dzidzia tez slyszy te muzyke, ktora plynie ze sluchawek do moich uszu?? Pytam bo nie slucham muzyki powaznej...

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***A ja tam puszczam fasoli muzykę jak rośnie, a nie jak jest już w brzuchu. Po co puszczać fasoli w brzuchu muzykę? Może po to, żeby ją lepiej i szybciej trawić

***A jak fasola ma slyszec? fasolki nie sluchaja, Fasolek SIE slucha

***No jak to, jak ktos ma pusto z glowie to myzyka sie niesie az do fasolki.

***Tak, muzyka z twoich uszu dostaje się do krwioobiegu i poprzez łożysko i pępowinę dociera do uszu dziecka.

***Bo jak sie zaklada sluchawki na brzuch to dzieci utykaja za uszy miedzy sciankami macicy

[podesłała Noida - dzięki Wink)))]



PLEMNIK-PRZEŚLADOWCA

Link 22.07.2007 :: 00:00 Komentuj (0)
POST NA FORUM:
A po jakim czasie plemniki umieraja??to znaczy jesli np. NASIENIE ma sie na palcu i to wyschnie (ale mala ilosc oczywiscie) To Plemniki gina na ze tak powiem swierzym powietrzu??

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***Taki plemnik potrafi być niesamowicie żywotny. Potrafi chodzić za tobą i prześladować. Miałam taki przypadek, zgubiłam go dopiero przy ladzie w supermarkecie, gdzie rzucił się entuzjastycznie na niepierwszej świeżości makrelę

[podesłał(a?) rychlikkas - dzięki Wink))]



HYDRAULIK DO ODPOWIETRZENIA DZIECKA

Link 14.07.2007 :: 00:00 Komentuj (0)
POST NA FORUM:
Czy można bekać podczas ciazy? witam was od jakiegoś czasu strasznie bekam boje sie że zapowietrze dziecko co o tym myślicie?

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***W żadnym wypadku nie wolno bekać, "pierdzieć" i tp., a najlepiej jeszcze nie oddychac, bo za duzo powietrza może przeciążyć umysł!!!

***Zapowietrzysz i od urodzenia będzie bekało głośniej niz jego ojciec - wspomnisz moje słowa!

***A ja ziewałam nie zasłaniając ust ręką, o kurcze....Całe szczęście, ze mąż zatykał mi usta podczas porodu i synkowi dzięki temu nic nie jest.

***Najwyżej raz na tydzień zaproś przystojnego hydraulika, to Ciebie i dziecko przy okazji odpowietrzy. Może być ten polski hydraulik wksportowany do Francji Smile

***Delikatne i zmysłowe ciężarne nie bekają, im się może co najwyżej lekko odbić, a i wtedy kraśnieją z zawstydzenia... jak możesz!?

***Jak sie ziewa to robi się przeciągi!!!!dziecko się przeziębi albo będzie miało mreumatyzm!!! matko, same nieszczęscia na nas czyhaja...

***Słłyszałam że jedna koleżanka mojej mamy bekała w ciąży i jej dziecko urodziło się z CZERWONYMI OCZAMI !!! no więc raczej odradzam..

***Ale te czerwone oczy to nie od bekania!!!! To od barszczu czerwonego z torebki !!!!!!!

***A ja słyszałam, że od barszczu to się dostaje takiej zielonej wysypki, między palcami dłoni? spytam gina.

***Zielona wysypka jest od groszku zielonego. A miedzy palcami, to pomylilo ci sie - dziecko moze miec błony pławne miedzy palcami, jeżeli matka w ciazy kąpie sie w jeziorze (wodniki rzucają uroki)

***przepraszam , ja dopiero 8 tc i jeszcze nie orientuję się dokładnie. ale - uważnie studiuję wszystkie posty i poszerzam, poszerzam zasoby wiedzy. ps. czy mogę pić z czerwonego kubka i czy nie szkodzi to dzidzi??????

***Absolutnie! Indianina chcesz urodzić?????

***Boże!!!! mąż mnie zabije!!!

[podesłała Kura_z_biura - dzięki Smile)))



KRÓTKO i TREŚCIWIE 16

Link 06.07.2007 :: 00:00 Komentuj (3)
POST NA FORUM:
Czy znacie sposoby , może stare, babcine , coś z medycyny naturalnej na wywołanie okresu.

FORUM INFORMUJE PRECYZYJNIE:
***Wołasz: okresie!!! przybywaaaj!!!!

[podesłała madame_Caroline - dzięki Smile]



KRÓTKO i TREŚCIWIE 15

Link 03.07.2007 :: 00:00 Komentuj (0)

POST NA FORUM:
Czy ciąża w piątym dniu miesiączki jest możliwa, czy krew "wypłucze" nasienie? dodam ze miesiączka skończyła mi sie już szóstego dnia.

FORUM INFORMUJE RZECZOWO:
***Oczywiście że wypłucze, z siłą wodospadu.

[podesłała Tullppaani - dzięki! Smile]




W CIĄŻY Z RĘCZNIKIEM... WUJKA...

Link 14.05.2007 :: 00:00 Komentuj (0)
POST NA FORUM:
W piątek wzięłam pierwszą tabletkę. W sobotę miałam przytulanko. W niedzielę zapomniałam pigułki (spóźnienie wynosiło równe 24 h), wzięłam w poniedziałek dwie. We wtorek poczułam silny ostry ból w podbrzuszu po lewej stronie, który koleżanki zdaje się opisują jako ból owulacyjny. We wtorek wieczorem, czy w środę, po podmyciu się wytarłam się nie swoim ręcznikiem, tylko wujka.
Proszę, powiedzcie mi, że nie mogłam zajść w ciążę z ręcznikiem! Jak to napisałam to widzę że to absurd, ale tkwi we mnie ten kretyński lęk i nie mogę się go pozbyć ((

FORUM WSPINA SIĘ NA WYŻYNY EMPATII:
***Mogłaś zajść w ciążę z ręcznikiem-urodzisz myjkę

***W akcie zemsty za twój stres podsunęłabym wujkowi jego własny ręcznik nasączony kremem do depilacji. niech też ma. a co!

***Modl sie, zeby wujek nie mial kily, rzezaczki, czy wesz lonowych, bo to predzej moglas zlapac po uzywaniu wspolnego recznika:)

***Zarazono mnie tu swym irracjonalnym lekiem. Recznik to pryszcz ,wanna to jest wulkan mozliwosci. Mam syna w wieku maturalnym.Nie pamietam czy dobrze wyszorowalam wanne

***Ja mam podobny problem do zakłopotanej niewiasty, od ponad miesiąca pracuję w nowym miejscu i siedzę na krześle, na którym wcześniej urzędował... niejaki Grzegorz (mężczyzna!!!) i mam obawy, że za 8 miesięcy urodzę jego maleństwo - to by było krześlątko?!?!? Od takiego siedzenia to dopiero można zajść w ciążęSmile!!!

***I tak rodzą się taborety...

***Dziewczyny, tak sobie to czytam i nie moge oprzec sie wrazeniu ze cos tu zostalo przegapione... co sie stalo z wujkiem????

***Przeciez podtarla sie recznikiem wujka (domyslam sie ze bylo to po przytulanku sie z mezem) i mogla na nim zostawic sperme meza!!!!!

***Ja mysle,ze recznik z taka iloscia plemnikow juz dawno wypelzl z mieszkania.Ktokolwiek widzial,ktokolwiek wie...jak stonoga Smile

***Zanim wybierzesz się do gina i obwieścisz przy rodzinnym obiedzie, ze jestes w ciąży z ręcznikiem wujka, to zwierz się mamie. Bo mam irracjonalny lęk, że ona tez wycierała sie tym ręcznikiem ;P ))



PERMANENTNIE W CIĄŻY..?

Link 11.05.2007 :: 00:00 Komentuj (1)
POST NA FORUM:
Seks podczas ciąży czym grozi? Czy będąc w ciąży mogę współżyć bez strahu, że zajdę w drugą?

FORUM WSPIERA, RADZI, UCZY, WYCHOWUJE:
***A co za problem? i tak już jesteś w ciazy, więc za jednym zamachem załatwisz dwoje dzieci

***Możesz zajść w kolejne co miesiąc i dzieci będą się rozwijać obok siebie, a ty będziesz pernamentnie w którymś tam miesiącu ciąży, rodzić co miesiąc. to taka nowa promocja LPR i PiS.

***A pomysl, ile kasy dostaniesz!!! nawet jak teraz nie wpadasz w prog becikowego, to po tych wszystkich dzieciach dochod w rodzinie ci sie zmniejszy po przeliczeniu na glowe, i moze ci skapnie jakies extra becikowe za np 500 procent normy, jak w starych dobrych czasach, za sierpu i mlota:)))

Offline

 

#2 2009-03-24 13:22:45

Kuackillah

Administrator

2066502
Call me!
Skąd: [UK]Luton/Lublin[PL]
Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 4
Punktów :   

Re: coś do śmiechu :)

hehe dobre i pewnie prawdziwe hahaha

Offline

 

#3 2009-03-24 16:24:18

PrzemsonMax

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-24
Posty: 1
Punktów :   

Re: coś do śmiechu :)

hahaha niezłe;p

Offline

 

#4 2009-03-24 18:26:41

chery

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-15
Posty: 4
Punktów :   

Re: coś do śmiechu :)

Izolda dawno nie miałam takiego ubawu dzięki za poprawę humoru!!!

Offline

 

#5 2009-03-24 19:08:26

izolda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-14
Posty: 3
Punktów :   

Re: coś do śmiechu :)

No to jeszcze coś


<Happyman> Siostra.. prawie mnie dziś w nocy aresztowali >;D
<G.G.> Coooo??!
<G.G.> lol... zlewasz się?
<Happyman> Niet... Było tak - wracamy z Humusem z klubu, zdrowo zawiani...
<G.G.> Z Humusem... no to już wierzę...
<Happyman> I zaczęliśmy gadać, jak to zwykle po pijaku - czy lepsze jest Muay-thai czy Taekwondo
<G.G.> Humus ćwiczy Taekwondo?? Robi coś poza piciem???
<Happyman> Ćśśś siostra! ;]
<Happyman> Tak, ćwiczy od dawna, prawie tyle co ja muay-thai
<Happyman> No i jak to bywa u nas, zaczęliśmy się napieprzać
<G.G.> ...
<Happyman> Wiesz, teatralne ciosy, jakieś kopniaki z obrotu, co to nie mają szans trafić... No w każdym razie musiało to wyglądać ostro, bo ktoś chyba wezwał policję.. bo nie wierzę, żeby sami z siebie przejeżdżali na takim zadupiu..
<G.G.> I co?
<Happyman> No i... lol.. Wyobraź sobie nasze miny, kiedy przyjeżdża dwóch typów na koniach (sic!) POLICJA KONNA!! xD I wiesz: "Natychmiast proszę się od siebie odsunąć!"
<Happyman> Tłumaczymy, że znamy się sto lat, że to żarty.. ale średnio nam wierzą
<G.G.> Ładnie...
<Happyman> W prawdziwe kłopoty o mało się nie wpakowaliśmy dopiero potem
<G.G.> ???
<Happyman> Bo Humus zaczął się z nich nabijać xD
<G.G.> debil... debil... W areszcie przed świętami...
<Happyman> Heh.. Koleś coś mówi, że za bójkę to powinni nas właściwie zatrzymać
<G.G.> Opowiem babci przy wigili...
<Happyman> A Humus na to, swoim zapijaczonym głosem: Ja na pana konia nie wsiadam!
<Happyman> Kolesie konsternacja, a ja dostałem dzikiego ataku śmiechu xD Nie mogłem się powstrzymać, aż usiadłem
<G.G.> brawo...
<Happyman> Kolesie zgłupieli ;D Patrzą na siebie i nie wiedzą co z nami zrobić. Humus oczywiście pokapował się w tym co powiedział i zaczął jechać dalej: W razie aresztu to bierzecie nas na konie przed czy za siebie? Ja chcę jechać za panem i objąć pana rękami" i do mnie: "Ja jadę z panem wąsatym, jest przystojniejszy" itd, itd.
<G.G.> ... bosz.. i ty jesteś moim starszym bratem!!!!! Masz żonę... swoją firmę...
<Happyman> W końcu zaczęli nas straszyć Kolską
<G.G.> ... Okładka faktu: Szef firmy rekrutacyjnej w izbie wytrzeźwień!
<G.G.> I jak to się skończyło?
<Happyman> Już do nas zsiadali, kiedy Humus wyciągnął 100zł z portfela i z śmiertelnie poważną miną powiedział: Datek na karpia dla konia.
<G.G.> ...
<G.G.> i nie zamknęli WAS????!!?
<Happyman> Jeden z policjantów nie wytrzymał i parsknął śmiechem. Autorytet się posypał, wzięli kasę i pojechali..
<G.G.> dzieci... dzieci z was...
<Happyman> A właśnie! A'propos dzieci, w sumie dlatego piszę. Asia jest w ciąży, dlatego wczoraj poszedłem świętować - zostaniesz chrzestną?
<G.G.> TAAAK!!!







<spooofffed> ej, badaj akcje
<spooofffed> ogladam se w nocy pornola, walac konia
<spooofffed> nagle matka wchodzi do pokoju
<spooofffed> jedyne co zdazylem zrobic to zmienic kanal
<spooofffed> no i moja matka zastaje mnie z "interesem" w reku patrzacego na przemowienie Lecha Kaczynskiego

Ciocia Stasia z Klanu : Wladziu podaj mi śmietankę z laski swojej...


dlaczego faceci noszą krawaty? Bo bydło musi być wiązane...;p

faceci są jak kible-albo spłukani albo zajęci

Co myśli blondynka rodząc bliźniaki? -Ciekawe z kim mam to drugie...

"...łóżko, to miejsce do rozładunku energi jądrowej...

facet jest jak papier tealetowy przykleja sie do kazdej dupy

Faceci są jak plemniki, tylko jeden na milion staje się człowiekiem



a to zebyscie sie na mnie nie obrazili to o kobietach tez cos wkleje:P
kobiety mają mniejsze stopy żeby stać bliżej zlewozmywaka

Kobieta jest jak butelka piwa -- od szyi w góre pusta

Drogi biały kolego i koleżanko! Powinieneś zrozumieć kilka rzeczy: kiedy się rodzę, jestem czarny, kiedy dorosnę, jestem czarny, kiedy praży mnie słonce, jestem czarny, kiedy jest mi zimno, jestem czarny, kiedy jestem przerażony, jestem czarny, kiedy jestem chory, jestem czarny, kiedy umieram, jestem czarny. Ty, biały kolego: kiedy się rodzisz, jesteś różowy, kiedy dorośniesz, jesteś biały, kiedy praży cię słonce, jesteś czerwony, kiedy jest ci zimno, jesteś fioletowy, kiedy jesteś przerażony, jesteś zielony, kiedy jesteś chory, jesteś żółty, kiedy umierasz, jesteś szary. I Ty masz czelność nazywać mnie kolorowym ?!?!?! Z wyrazami szacunku Murzynek

an Kowalski jest moim pomocnikiem do spraw programowania, zawsze

ciężko pracującym. Jest samodzielnym pracownikiem nigdy nie

narzekającym na warunki pracy. Nigdy nie zdarzyło sie, żeby Jan K.

odmówił, gdy ktoś potrzebuje jego pomocy. Poza tym zawsze

kończył prace w określonym terminie. Często ubiega sie o dodatkowe

zadania i poświęca sie im cały, omijając nawet swoje własne

przerwy śniadaniowe. Jan K. jest człowiekiem, który nie ma

w sobie nic z próżności. Doskonale umiejętności są potwierdzeniem jego

wiedzy o programowaniu. Głęboko wierze, ze mój pomocnik, Jan K. może być

zaklasyfikowany jako bardzo dobry pracownik, który nie powinien zostać

zastąpiony przez kogoś innego. Rekomenduje, żeby Jan K. został

awansowany. Jestem pewien, ze czas poświecony tej decyzji nie okaże sie

stracony, co na pewno zaowocuje dla dobra firmy w najbliższym czasie.
Załącznik:

Ten idiota stal nade mną cały czas jak pisałem tą rekomendacje. Uprzejmie proszę o ponowne przeczytanie tylko nieparzystych linijek.


Panowie, uszczęśliwienie kobiety jest bardzo proste, podaję zasady...

A. Należy tylko być:
1. przyjacielem
2. partnerem
3. kochankiem
4. bratem
5. ojcem
6. nauczycielem
7. wychowawcą
8. spowiednikiem
9. powiernikiem
10. kucharzem
11. mechanikiem
12. monterem
13. elektrykiem
14. szoferem
15. tragarzem
16. sprzątaczką
17. stewardem
18. hydraulikiem
19. stolarzem
20. modelem
21. architektem wnętrz
22. seksuologiem
23. psychologiem
24. psychiatrą
25. psychoterapeutą.

B. Ważne też są inne cechy. Należy być:
1. sympatycznym
2. wysportowanym ale
3. inteligentnym ale
4. silnym
5. kulturalnym ale
6. twardym ale
7. łagodnym
8. czułym ale
9. zdecydowanym ale
10. romantycznym ale
11. męskim
12. dowcipnym i
13. wesołym ale
14. poważnym i
15. dystyngowanym
16. odważnym ale
17. misiem ale
18. energicznym
19. zapobiegawczym
20. kreatywnym
21. pomysłowym
22. zdolnym ale
23. skromnym i
24. wyrozumiałym
25. eleganckim ale
26. stanowczym
27. ciepłym ale
28. zimnym ale
29. namiętnym
30. tolerancyjnym ale
31. zasadniczym i
32. honorowym i
33. szlachetnym ale
34. praktycznym i
35. pragmatycznym
36. praworządnym ale
37. gotowym zrobić dla niej wszystko (np. skok na bank), czyli
38. zdesperowanym (z miłości), ale
39. opanowanym
40. szarmanckim ale
41. stałym i
42. wiernym
43. uważnym ale
44. rozmarzonym ale
45. ambitnym
46. godnym zaufania i
47. szacunku
48. gotowym do poświęceń i, przede wszystkim,
49. wypłacalnym.

C. Jednocześnie musi mężczyzna uważać na to, aby:
a) nie był zazdrosny, a jednak zainteresowany
b) dobrze rozumiał się ze swoją rodziną, nie poświęcał jej jednak więcej czasu niż danej kobiecie
c) pozostawił kobiecie swobodę, ale okazywał troskę i zainteresowanie gdzie była i co robiła
d) ubierał się w garnitur, ale był gotów przenosić ją na rękach przez błoto po kolana i wchodzić do domu przez balkon, gdy ona zapomni kluczy, lub gonić, dogonić i pobić złodzieja, który wyrwał jej torebkę, w której przecież miała tak niezbędne do życia lusterko i szminkę.
e) oraz, ale to już naprawdę taki mały szczególik, zapisać się na kurs i opanować paranormalne metody czytania w myślach kobiety, żeby móc przyjąć odpowiednią postawę do zaistniałej okoliczności i nie powiedzieć jakiegoś głupstwa czy niedorzeczności.

D. Ważne jest aby nie zapominać jej:
1. urodzin
2. imienin
3. daty ślubu
4. daty pierwszego pocałunku
5. okresu
6. wizyty u stomatologa
7. rocznic
8. urodzin jej najlepszej przyjaciółki i ulubionej cioci.

Niestety, nawet najbardziej doskonałe wykonanie powyższych zaleceń nie gwarantuje pełnego sukcesu. Kobieta mogłaby się bowiem czuć zmęczona obecnością w jej życiu idealnego mężczyzny oraz poczuć się zdominowaną przez niego i uciec z pierwszym lepszym menelem z gitarą, którego napotka.

A teraz druga strona medalu. Uszczęśliwić mężczyznę jest zadaniem daleko trudniejszym, ponieważ mężczyzna potrzebuje:
1. seksu i
2. jedzenia

Większość kobiet jest oczywiście tak wygórowanymi męskimi potrzebami mocno przeciążona. Zaspokojenie tych potrzeb przerasta siły naszych pań.

Wniosek :
Harmonijne współżycie można łatwo osiągnąć, pod warunkiem, że mężczyźni wreszcie zrozumieją, iż muszą nieco ograniczyć swoje zapędy i pohamować swoją roszczeniową postawę.





10 sposobow na wykonczenie wspollokatora
1) Kup komplet noży. Ostrz je każdej nocy spoglądając na współlokatora i mrucząc pod nosem : ,,już niedługo...już niedługo"

2) Pod nieobecność współlokatora wyszyj na każdej parze jego majtek swoje inicjały. Potem oskarż go o ich kradzież pytając, co twoje gacie robią na jego półce.

3) Za każdym razem, kiedy twój współlokator wróci do domu ,krzycz :’hurra,hurra wróciłeś!’, tak głośno, jak potrafisz. Przez dziesięć minut tańcz i skacz dookoła pokoju. Potem usiądź. Bez przerwy zerkaj na zegarek, okazuj oznaki zniecierpliwienia i pytaj go ,czy przypadkiem się gdzieś nie wybiera.

4) Zacznij kolekcjonować ziemniaki. Domaluj im twarze i nadaj imiona. Jednego z nich nazwij imieniem swojego współlokatora i posadź go na widocznym miejscu. Wieczorem kładź ziemniaka w łóżku współlokatora i nie pozwalaj mu się na nim położyć tłumacząc, że to miejsce jest już zajęte.Za każdym razem, kiedy będziesz zwracał się z czymś do współlokatora, mów do ziemniaka.

5) Każdej nocy udawaj, że mówisz przez sen. Zachwycaj się ciałem swojego współlokatora i snuj plany zdobycia go. Lunatykuj. Pakuj się do jego łóżka. Rano udawaj, że nic nie pamiętasz, ale nie zapominaj od czasu do czasu klepnąć go po tyłku.

6) Postaw butelkę (np. po wódce) na środku pokoju. 2 razy dziennie oddawaj jej hołd, co godzinę śpiewaj piosenki na jej cześć. Nie pozwalaj współlokatorowi wejść do pokoju bez zdjęcia butów i oddania butelce pokłonu. Nadaj współlokatorowi nowe, debilne imię i zwracaj się nim do niego mówiąc, że butelka ci to nakazała. Znoś do domu wiadra gnijących liści i urządzaj procesje, rozsypując je po wszystkich kątach.

7) Rozpowiedz miejscowym pijaczkom, że twój współlokator pędzi wyśmienity bimber. Dodaj, że oddaje litr za 10 kilo makulatury i odśpiewanie wybranej piosenki Krzysztofa Krawczyka.

8) Notoryczne wyżeraj z lodówki wszystko, co zostało przywiezione przez współlokatora. Potem głośno narzekaj i wytykaj mu, że jedzenie było niedobre i nieświeże. Wyrażaj przypuszczenie, że chciał cię otruć. Jeśli będzie protestował, nazwij go egoistą. Swoje jedzenie zabezpiecz w małej lodóweczce zamykanej na kłódkę.

9) Ścieraj kurze ulubionymi ubraniami współlokatora. Chwal jego gust mówiąc, że ubrania jego ulubionych marek idealnie wchłaniają kurz i brud.

10) Zacznij słuchać country. Potem zacznij grać country, pisząc piosenki o twoim współlokatorze i prosząc go o ich wysłuchanie i ocenę. Oglądaj westerny. Kup sobie pistolet na kapiszony i strzelaj w stronę współlokatora wykorzystując element zaskoczenia. Powyrzucaj jego ulubione płyty cd tłumacząc mu, że tylko country zasługuje na miano prawdziwej muzyki. Zwieź do mieszkania 100 kilogramów nawozu końskiego mówiąc, że tylko otoczony takim zapachem jesteś w stanie egzystować. od czasu do czasu zapytaj, czy wspołlokator nie mógłby dla ciebie wejść w rolę krowy, bo jeśli nie poćwiczysz rzucania lassem, zapewne niedługo wyjdziesz z wprawy.


Bajka dla nowoczesnych kobiet

Za górami, za lasami żyła sobie piękna, niezależna, pewna siebie księżniczka. Pewnego razu natrafiła na żabę siedzącą na kamieniu i przyglądającą się brzegom nieskazitelnie czystego stawu w pobliżu jej zamku. Żaba wskoczyła księżniczce na kolana i powiedziała:
- Piękna Pani, byłem przystojnym księciem, aż pewnego razu zła wiedźma rzuciła na mnie urok. Jednakże jeden Twój pocałunek wystarczy abym znów stał się młodym, żwawym księciem, jakim byłem przedtem. Wtedy, moja słodka, weźmiemy ślub i będziemy razem z moja matka gospodarować w tym zamku. Tam będziesz przygotowywać mi posiłki, prać moje ubranie, rodzić mi dzieci i będziemy żyli długo i szczęśliwie...
Tego wieczoru, przygotowując kolację, przyprawiając ją białym winem i sosem śmietanowo-cebulowym, księżniczka chichocząc, cichutko pomyślała:
- No kurwa, nie sądzę...


I dalej przewracała skwierczące na patelni żabie udka w panierce.


To może sie przydażyc każdemu
Właśnie zdążyłem usiąść, kiedy usłyszałem głos z sąsiedniej kabiny:

-"Cześć! Co słychać?"

Nie mam w zwyczaju prowadzenia konwersacji w WC, i nie wiem, co we mnie wstąpiło, że - chociaż zakłopotany - odpowiedziałem:

-"No, w porządku!"

A tamten na to:

-"I co porabiasz?"

Co za pytanie?! W tej sytuacji - trochę dziwaczne... Odpowiedziałem:

-"Eee, to, co ty... Wiesz..!"

Właśnie postanowiłem wyjść tak szybko, jak tylko się uda, kiedy padło następne pytanie.

-"Mogę do ciebie wejść?"

Tego już było za wiele, ale postanowiłem zakończyć rozmowę w uprzejmy sposób:

-"Nie... Jestem trochę zajęty!!!"

I usłyszałem, jak tamta osoba mówi zdenerwowana:

-"Słuchaj, oddzwonię później. Jakiś idiota ciągle mi odpowiada z kabiny obok!!!"



Różnice między psem a kobietą

Psy nie płaczą. Pies się cieszy, gdy odwiedza Cię stado kumpli. Pies się nie wkurza, gdy przypadkiem użyjesz jego szamponu. Pies myśli, że ładnie śpiewasz. Jeśli pies idzie do łazienki, to spędza tam 5 minut i możesz tam wejść. Pies wygląda tak samo rano jak i wieczorem poprzedniego dnia. Pies nie czyni Ci wyrzutów, gdy wracasz po północy - przeciwnie, tym bardziej się cieszy, że jesteś. Pies Ci wybaczy, gdy pogłaszczesz innego psa. Pies się nie obrazi, jeżeli przypadkowo powiesz mu: Burek (a wabi się Azor). Pies lubi jak traktuje się go szorstko podczas zabawy. Pies się nie obrazi, jak go klepniesz albo potarmosisz w obecności innych ludzi. Pies nie robi afery, gdy oddasz znajomemu jego szczeniaka. Pies rozumie, że pierdnięcie może być zabawne. Pies doceni, że jesteś owłosiony. Pies nie lubi chodzić na zakupy. Pies lubi, gdy rozrzucasz swe rzeczy na podłodze. Pies zachowuje się tak samo przez cały miesiąc. Pies nie analizuje łączących Was uczuć. Rodzice psa odwiedzają Cię naprawdę rzadko. Psy kochają długie podróże samochodem. Pies rozumie, że lepiej działać instynktownie, niż pytać się każdego o zdanie (po czym i tak zrobić co się chce). Pies rozumie, że każde mniejsze od niego stworzenie, to potencjalna ofiara. Psy nie odchudzają się na śmierć i nie płaczą, że mają za tłuste łapy albo za puszysty ogon. Żaden pies nie kupił płyty Enrique Iglesiasa. Pies Cię nie skrytykuje. Możesz mieć w domu całe stado psów. Pies rozumie, ze jak na niego wrzaśniesz, to ma być cicho. Pies nie oczekuje prezentów. Psa możesz uwiązać na łańcuchu przed domem. Psa nie interesują psy, które miałeś przed nim. Pies nie pozwala, by redaktorka pisma dla psów kierowała jego życiem. Pies woli kawałek wołowiny od homara. Nie musisz nigdy namawiać psa, by z Tobą wyszedł. Pies nie lubi kwiatów, biżuterii i kosmetyków. Pies nie chce pożyczać Twoich ciuchów. Pies nie chce byś ciągle trzymał go za łapę i patrzył mu w ślepia. Pies lubi się z Tobą bawić, gdy wrócisz "podcięty". Pies nie może mówić. Raczej nie ma szansy by Twój pies Cię przeżył i odziedziczył Twoje pieniądze. Pies nie zje czterech tabliczek czekolady pod rząd , "bo jest w depresji".Pies i kobieta wyglądają jednakowo głupio w kapeluszach. Ale oboje wyglądają nieźle w futrach. I on i ona nie znają się na piłce nożnej. Oboje jednakowo dobrze udają, że nas słuchają. Oboje słyszą tylko to co im pasuje. Oboje nie wierzą, że milczenie jest złotem. Oboje stale domagają się naszej uwagi. Żadne z nich tak naprawdę nie rozumie, co do nich mówisz. Jak masz jedno albo drugie w domu, to na pewno nie będziesz spać sam


Studenci, żeby pogłębiać swoją wiedzę i rozszerzać horyzonty raz na jakiś czas organizują spotkania naukowe.
Ostatnie tego typu seminarium odbyło się w Rzymie. Ze względu na późną porę kwalifikują się do biskupiego imprimatur, chociaż...

Trzy dowody na to, że JEZUS BYŁ MEKSYKANINEM
1. Miał na imię Jezus.
2. Był dwujęzyczny.
3. Władze go nie lubiły.

Możemy też wysnuć wniosek, że JEZUS BYŁ CZARNY
1. Mówił do wszystkich 'bracie'.
2. Lubił Gospel.
3. Nie miał uczciwego procesu.

Równocześnie jednak mamy dobre argumenty na to, że JEZUS BYŁ ŻYDEM
1. Wszedł w Interes Ojca.
2. Mieszkał w domu aż do ukończenia 33 lat.
3. Był pewien, że jego Matka była dziewicą, a ta z kolei była pewna, że On jest Bogiem.

Znakomicie możemy udowodnić też, że JEZUS BYŁ WŁOCHEM
1. Gestykulował.
2. Pił wino do każdego posiłku.
3. Używał oliwy z oliwek.

Udowodnimy też niezbicie, że JEZUS BYŁ KALIFORNIJCZYKIEM
1. Nigdy nie obcinał włosów.
2. Chodził boso.
3. Rozpoczął nową religię.

Równocześnie możemy przypuszczać, że JEZUS BYŁ IRLANDCZYKIEM
1. Nigdy się nie ożenił.
2. Ciągle opowiadał różne historie.
3. Uwielbiał jarzynki i wszelakie zielsko.

Choć z pewnością najdalej idącym wnioskiem jest ten, że JEZUS BYŁ KOBIETĄ
1. Musiał nakarmić tłumy akurat wtedy, kiedy nie było nic do jedzenia.
2. Usiłował nauczać facetów, którzy NIC NIE KUMALI.
3. Nawet gdy był już martwy musiał wstać, bo ciągle miał coś do zrobienia.



Dyskryminacja kobiet

Polak - czlowiek.
Polka - rodzaj tanca.

***
Japonczycy - ludzie.
Japonki - klapki.

***
Fin - czlowiek.
Finka - noz.

***
Ziemianin - czlowiek.
Ziemianka - taka chatka.

***
Wegier - czlowiek.
Wegierka - sliwka.

***
Graham - pisarz.
Grahamka - bulka.

***
Czesi - ludzie.
Czeszki - komunistyczne obuwie, które nosiło się na WF

***
Bawarczyk - pan w osmym miesiacu ciazy, spodziewajacy sie beczki piwa (plec nieznana), koniecznie w spodenkach na szelkach i kapeluszu z piorkiem - znaczy czlowiek.
Bawarka - herbata z mleczkiem.

***
Rumun - chlop jak kazdy inny.
Rumunka - tirowka.

***
Anglik - dzentelmen.
Angielka - kostka lodu z dziurka, lub szklaneczka do wódki. [Lub bułka w łódzkim,dopisek WP.:-))]

***
Walijczyk - czlowiek.
Walijka - pieszczotliwe okreslenie kija basebalowego.

***
Kanadyjczyk - czlowiek.
Kanadyjka - rodzaj kajaka i kurtki

***
Filipinczyk - facet.
Filipinka - gazeta

***
Estonczyk - czlowiek
Estonka - internetowy pasozyt jedzacy ziemniaki (e-stonka)
***
Szwed - czlowiek.
Szwedka - kurtka

***
Hiszpan - czlowiek.
Hiszpanka - grypa.

***
Amerykanin - czlowiek.
Amerykanka - mebel.




W Akademiku Medyka w Krakowie ludzie sobie normalnie chlali w pokoju, impreza, jest gites. W pewnym momencie ktoś już nieźle naprany mówi tak:
- Ej, a ciekawe czy taka żarówka to się do ust zmieści?. No i nie zastanawiając się długo wsadza sobie do gęby. Zmieściła się, ledwo ledwo, ale siedzi.
Ludzie się śmieją, że fajnie itp.
Ale w pewnym momencie koleś zaczyna robić jakieś rozpaczliwe gesty i macha, że nie może wyjąć.
Ludzie się z niego śmieją, że niby sobie jaja robi, bo jak włożył to i musi wyjąć!
Ale gościu widać mocuję się z tą żarówką już dłuższy czas i coraz poważniej to wygląda. Strach w czasz, szczękościsk z nerwów no i nie wyjmie. Zbić żarówki nie można, bo wiadomo próżnia to mu szkło pocharata całe podniebienie i gardło. Nie ma rady - jedziemy do lekarza. Zadzwonili po taxi, podjechała, wsiadają.
Taksówkarz jak gościa zobaczył to się zaczyna śmiać, no bo koleś z żarówką w ryju to niecodzienny widok, ale nic jadą do szpitala i w tym czasie ten drugi koleś opowiada taksówkarzowi co się stało. Gościu też nie wierzy, bo przecież "jak się da włożyć to się też da wyjąć!". No nic. Dojechali, zapłacili taksiarzowi i do lekarza.
Lekarz też się ubrechtał, że czego to te studenty nie wymyślą po pijaku. Obejrzał go i mówi, że niestety trzeba mu "poszerzyć uśmiech" skalpelem. Zoperował, zaszył, koleś wyjął żarówkę. LUZ.
Wracają, wchodzą do pokoju, a tam ... siedzi drugi koleś z żarówką w gębie. Nie wierzył, że się nie da wyjąć. Jak zobaczył tego ze szwami to obrazu mina mu zrzedła. No to nic, jadą do tego samego szpitala z gościem. Zabrał ich jakiś inny taksówkarz.
Dojeżdżają, a tu lekarz jak ich zobaczył to mało się nie poryczał ze śmiechu.
Odsłania parawan, a tam siedzi... taksówkarz nr. 1 z ŻARÓWKĄ W USTACH.



Kobieta: analiza fizyko-chemiczna
Przedmiot badań:


Kobieta


Symbol:


Ko


Odkryta przez:


Adama


Waga atomowa:

Średnia oczekiwana 59 a.j.m. (atomowych jednostek masy), ale znane są izotopy od 50 do 80 a.j.m.


Występowanie:

Nadwyżki ilosciowe w obszarach zurbanizowanych.


Właściwości chemiczne:


Wykazuje duże powinowactwo ze złotem (Au), srebrem (Ag), platyną (Pt), szlachetnymi i półszlachetnymi kamieniami i minerałami.

Zdolna do absorbowania wielkich ilości drogich substancji.

Może samorzutnie eksplodować jeśli pozostawić ją samą w obecności mężczyzny.

Nierozpuszczalna w cieczach, ale jej aktywność wzrasta po nasączeniu etanolem (alkoholem etylowym).

Ulega naciskowi tylko we właściwej płaszczyźnie krystalograficznej.


Własności fizyczne:


Powierzchnia zwykle pokryta warstwą barwników.

Wrze i zamarza bez wyraźnej przyczyny.

Topi się po jej właściwym potraktowaniu.

Gorzka jeśli używać jej niewłaściwie.

Znajdowana pod różnymi postaciami od czystego metalu do pospolitej rudy.


Zastosowanie:


Wysoce dekoracyjny element, szczególnie w samochodach sportowych.

Przedstawicielka silnych reduktorów pieniędzy.

Pomocna przy wypoczynku.


Testy:


Czysty egzemplarz przybiera odcień różowy jeśli jest odkryty w naturalnej postaci.

Zielenieje jeśli obok niej znajduje się lepszy izotop.

Wysoce niebezpieczna w niedoświadczonych rękach.

Niemożliwe posiadanie więcej niż jednego trwałego izotopu.




Niedźwiedź

Najpierw trzeba znaleźć niedźwiedzia, podejść do niego po cichutku i kopnąć go w jaja, oczywiście z całej siły.
Następnie spierdalamy i obserwujemy zachowanie niedżwiedzia:

1. Jeśli spierdalamy, a niedźwiedź nie goni nas, to jest to miś pluszowy.

2. Jeśli spierdalamy na drzewo, a niedzwiedź wchodzi za nami, to jest to niedzwiedź brunatny.

3. Jeśli spierdalamy na drzewo, a niedzwiedź zaczyna nim trząść tak, że spadamy w jego łapska, to jest to niedźwiedź grizzli.

4. Jeśli spierdalamy na drzewo, a niedzwiedź wspina się za nami i zaczyna wpieprzać liście, to jest to miś koala.

5. Jeśli spierdalamy i nigdzie nie ma drzew to jest to niedzwiedź polarny.

6. Jeśli spieprzamy, a niedźwiedź nas dogania, zabiera nam i zjada nasze drugie śniadanie, to jest to miś Yogi.

7. Jeśli niedźwiedź zaczyna płakać, to znaczy, że jest to miś Kolargol.




Jak to się robi w zawodzie...

Listonosz - dochodzi szybko

Businessman - dużym interesem

Bankier - na raty

Policjant - twardą pałą i z kajdankami

Szachista - zwykle bije konia

Disc Jockey - wszystko na życzenie

Elektryk - jest zawsze spięty

Hydraulik - ma dużą rurę, ale zwykle zatkaną

Dentysta - wiadomo, zawsze oralnie

Detektyw - tylko w ciemnościach i incognito

Inżynier - zgodnie z planem

Strażak - grubym wężem i wszędzie mokro wokoło

Śmieciarz -dochodzi raz w tygodniu

Ogrodnik - stoi tylko w krzakach

Pracownik stacji benzynowej - końcówka za każdym
razem w innej dziurce, a najrzadziej w aktualnie posiadanej



Próba przedślubna
Byłem szczęśliwy. Byłem tak szczęśliwy jak tylko mógłbym to sobie wyobrazić.
Z moją dziewczyną spotykałem się ponad rok i w końcu zdecydowaliśmy się
wziąć ślub. Moi rodzice byli naprawdę zachwyceni i pomagali nam we
wszystkich przygotowaniach do naszego wspólnego życia, przyjaciele
cieszyli się razem ze mną a moja dziewczyna... była jak spełnienie moich
najśmielszych marzeń.
Tylko jedna rzecz nie dawała mi spokoju - dręczyła i spędzała sen
z powiek... jej młodsza siostra. Moja przyszła szwagierka miała dwadzieścia
lat, ubierała wyzywające obcisłe mini i króciutkie bluzeczki, eksponujące
krągłości jej młodego, pięknego ciała.
Często kiedy siedziałem na fotelu w salonie, niby przypadkiem schylała się
po coś tak, że nawet nie przyglądając się, miałem przyjemny widok na jej
majteczki. To nie mógł być przypadek, nie zachowywała się tak nigdy kiedy
w pobliżu był ktoś jeszcze.
Któregoś dnia siostrzyczka mojej dziewczyny zadzwoniła do mnie i poprosiła
abym po drodze do domu wstąpił do nich rzucić okiem na ślubne zaproszenia.
Kiedy przyjechałem była sama w domu. Podeszła do mnie tak blisko, że czułem
słodki zapach jej perfum i wyszeptała, że wprawdzie wkrótce będę żonaty,
ale ona pragnie mnie tak bardzo... i czuje, że nie potrafi tego uczucia
pohamować... i nawet nie chce. Powiedziała, że chce się ze mną kochać,
tylko ten jeden raz, zanim wezmę ślub z jej siostrą i przysięgnę jej miłość
i wierność póki śmierć nas nie rozłączy.
Byłem w szoku i nie mogłem wykrztusić z siebie nawet jednego słowa.
Powiedziała "Idę do góry, do mojej sypialni. Jeśli chcesz, chodź do
mnie i weź mnie, nie będę czekać długo."
Stałem jak skamieniały i obserwowałem ją jak wchodziła po schodach kusząco
poruszając biodrami. Kiedy była już na górze ściągnęła majteczki i rzuciła
je w moją stronę. Stałem tak przez chwilę, po czym odwróciłem się i poszedłem
do drzwi frontowych. Otworzyłem drzwi i wyszedłem z domu, prosto, w kierunku
zaparkowanego przed domem samochodu.
Mój przyszły teść stał przed domem - podszedł do mnie i ze łzami w oczach
uściskał mówiąc "Jesteśmy tacy szczęśliwi, że przeszedłeś naszą małą próbę.
Nie moglibyśmy marzyć o lepszym mężu dla naszej córeczki. Witaj w rodzinie!"


A morał z tej historii prezerwatywy zawsze trzymaj w samochodzie





Nieporozumienie
Stoje sobie ostatnio spokojnie w kolejce do kasy w Carrefourze. Stoje sobie .... stoje... Nagle zauwazam przy drugiej kasie, wpatrzona we mnie i usmiechajaca sie sie DO MNIE blondyne. Ale jaka blondyne Mówie Wam Karaiby, slonce, plaza, Bacardi...! Ostatnio ladne dziewczyny sie do mnie tak usmiechaly, gdy przytaszczylem do akademika, na drugi dzien po imprezie, skrzynke zimnego piwa. Ale to bylo 10 lat temu... Ta jednak usmiechala sie do mnie przyjaznie nawet bez piwa. Jakas taka znajoma mi sie przez chwile wydala ale nie moglem sobie przypomniec skad...Pewnie podobna do jakiejs aktorki... Powoli budzil sie we mnie gleboko uspiony instynkt lowcy. Mieszanka adrenaliny i testosteronu wypelnialy mój organizm. To one kazaly mi bez zastanowienia zapytac:

- Przepraszam, czy my sie skądś nie znamy?

Wypadlo nawet niezle. Lala polknela haczyk. Jej reakcja byla szybka, usmiech bez zmian:

- Nie jestem pewna, ale chyba jest pan ojcem jednego z moich dzieci...

Mówi sie, ze ludzki umysl potrafi w sytuacjach ekstremalnych pracowac nie gorzej od komputera. Mój byl w tej sekundzie w stanie konkurowac z najlepszymi. Po chwili mialem wydruk. Zawsze uzywam gumek. Zdrada malzenska jest juz sama w sobie wydarzeniem szargajacym nerwy szanujacego sie mezczyzny.Po co ja jeszcze dodatkowo komplikowac? Mój komputer pokladowy przypomnial mi tylko trzy przypadki, które byly odstepstwem od tej zasady. Kolezanka z pracy, na szczescie tak brzydka, tak ze sama jej twarz byla najlepszym zabezpieczeniem. Kolezanka zony z pracy, na szczescie po takim alkoholu, ze mi nie do konca ... tego...



Jest! Pozostala tylko jedna mozliwosc. kiedy moglem sobie strzelic dzidziucha na boku. Nie omieszkalem podzielic sie ta radosna nowina z matka mojego nieslubnego dziecka i setka kupujacych przy okazji: Juz wiem Pani musi byc ta stripteaserka, która moi koledzy zamówili na mój wieczór kawalerski przed 8-ma laty Pamietam, ze za niewielka dodatkowa oplata zgodzila sie pani wtedy robic TO ze mna na stole w jadalni na oczach moich klaszczacych kolegów i tak sie pani przy tym rozochocila, ze na koniec za darmo zrobila im pani wszystkim po lodziku!!! Zalegla calkowita cisza. Nawet kasjerki przestaly pracowac. Wszyscy wpatrywali sie na przemian we mnie i w czerwieniaca sie coraz bardziej slicznotke. Kiedy osiagnela kolor znany w kregach muzycznych jako Deep Purple wysyczala przez sliczne usteczka:

- Pan sie myli! - karaiby zastapila Arktyka - Jestem wychowawczynia pana syna w 2b...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.thunder.pun.pl www.feralheart.pun.pl www.blackhats.pun.pl www.obozherosow.pun.pl www.soz-slupsk.pun.pl